Wczytuję...

Kosmetyki najwyższej jakości 
Try beauty - You will like it!

Filozofia firmy i obietnica jakości

Wywiad z dyrektorem generalnym Alex Cticosme Katariną Dieser

Usiadłyśmy w piękny słoneczny poranek w Północnej Nadrenii w Niemczech by porozmawiać o rozrastającej się międzynarodowej firmie, kuracji Herbal a Peel oraz o przyszłości w pielęgnacji skóry....

J: Jaka siła tkwi w firmie i produktach Alex Cosmetics?

K: Alex Cosmetics jest całościowym połączeniem natury i nauki. Wybieramy naturalne ekstrakty roślinne i łączymy z innowacyjnymi składnikami i naukowymi odkryciami na polu nowych technologii z dziedziny pielęgnacji skóry. Nie łączymy tak po prostu składników wraz z nowinkami technologicznymi, najpierw wszystko dokładnie badamy i poddajemy wielu testom klinicznym. Nasi naukowcy i lekarze stale testują, sprawdzają i śledzą nowe formuły i receptury. Tylko wtedy gdy jesteśmy absolutnie pewni działania, rezultatów i jakości naszego produktu puszczamy go na rynek. To bardzo ważne bo naszym celem jest stworzyć linię produktów dla osób z problemami skory jak trądzik, ze skorą wrażliwą i alergiczną, oraz dojrzałą. Linie przez nas stworzone dają bardzo pozytywne rezultaty które wyraźnie można zobaczyć.

J: Ta filozofia wydaje się wyróżniać zwłaszcza w zabiegu leczniczym Herbal A Peel. Co czyni ten zabieg tak wyjątkowym?

K: To połączenie pomiędzy tym co nam dała natura i nauką, daje to doskonałe rezultaty dlatego zabieg Herbal A Peel jest taki popularny. To jak wiosna, która odnawia i regeneruje wszystko wokół. Herbal A Peel został stworzony jako profesjonalna, naturalna alternatywa dla odnowy skóry. Używamy w nim tylko składników z czystych regionów i upraw ekologicznych, nie ma w tej linii żadnych chemicznych czy sztucznych dodatków.

J: Dlaczego jakość i czystość ziół z ekologicznych upraw jest tak ważna?

K:To bardzo ważne, bo zioła takie powodują mniejsze lub żadne reakcje alergiczne, a połączenia naturalnych ziół powodują, że naprawdę działają i przynoszą efekty skórze. Powietrze i czysta woda, skład gleby są odpowiedzialne za jakość i czystość roślin, które rosnąc czerpią z nich. To jedyna możliwość by walczyć z problemami i osiągnąć pełną regeneracje skóry, gdy zioła użyte w kuracji są naprawde czyste. Dzisiaj klient jest bardzo wymagający i wrażliwy na to z jakiego środowiska pochodzą składniki kosmetyków, klienci poszukują produktów naturalnych które powodują, że są przekonani że zrobili coś dobrego dla swojej cery, pomogli utrzymać młodość. W przeszłości zabiegi chemiczne i laserowe złuszczanie było bardzo popularne, ale powodowało wiele ubocznych reakcji, jak ultrawrażliwość, cienkość skóry, które się bardziej pogłębiały po zabiegach. Z Herbal A Peel klient może rozpocząć kuracje przed końcem tygodnia i zakończyć ją na początku przyszłego. Naskórek utrzymuje naturalną grubość i nie staje się nadwrażliwy. To także szybsza, bardziej efektywna alternatywa dla mikrodermabrazji: jeden zabieg Herbal A Peel może dokonać tyle ile kilka zabiegów mikrodermabrazji. Jest doskonały dla wszystkich kosmetyczek, kosmetologów i specjalistów od zabiegów pielęgnacyjnych bo daje wyjątkową alternatywę dla klasycznych usług nawet, lub szczególnie dla najbardziej skomplikowanych skórnych problemów.

J: Do jakich typów skóry i jakich problemów zabieg Herbal a Peel został stworzony?

K: Na tym polega piękno zabiegu złuszczania, że można leczyć i korygować rożne rodzaje problemów skórnych, jak zniszczenie słońcem, przedwczesne starzenie, trądzik, blizny, zmarszczki, rozstępy czy cellulit. Spotkaliśmy już klientów-pacjentów którzy przychodzili do nas kryjąc swe twarze, a po zabiegach widzieliśmy ich niesamowita transformacje. Zarówno my jak i oni byliśmy dumni z efektów, a klienci z duma pokazywali swe nowe oblicze, ich pewność siebie również została przywrócona! To najpiękniejsze uczucie na świecie widzieć szczęście i zadowolenie na twarzach klientów.

J: To właśnie o to chodzi, by traktować klienta jak najlepiej? By wiedział o swoich prawach?

K: Dokładnie. Dbamy, o to od podstaw, we wszystkim co robimy, od pomysłu poprzez badania,aż po nowe produkty. Widzimy potrzebę, problem, który musi zostać rozwiązany i staramy się dostosować nasze produkty do wymagań klientów.

J: Czy są jakieś nowości w rozwoju na rynku kosmetycznym?

K: Tak było wiele postępów w zakresie pielęgnacji skóry w ciągu ostatnich kilku lat. To było bardzo ekscytujące, aby zobaczyć przełom w technologii komórek macierzystych. Tego lata uruchomiliśmy Phyto-Stem linii Cell: peeling, krem i płyn, który składa się ze składników przeciw starzeniu się, takich jak komórki macierzyste firmy Apple, kwas hialuronowy, koenzym Q 10 i peptydy. Uwielbiam to! Wiesz, to wspaniałe, ponieważ może on naprawdę pomóc w leczeniu i regeneracji skóry głębokiej. Od razu można zobaczyć i poczuć zmianę. Ogromną zaletą tych nowych preparatów, jest nie tylko ich zdolność do korygowania, wygładzania i rozjaśniania, ale także ich zdolność do ochrony przed zewnętrznymi szkodliwymi czynnikami poprzez wspieranie komórek poprzez uruchamianie ich własnych mechanizmów naprawy.

J: Co sądzisz o przyszłości Alex Cosmetics?

K: Ciągle się rozwijamy, co jest ekscytujące. Mamy rosnący kontakt z partnerami na całym świecie. Działamy w kilku krajach Azji, Europie, Ameryce Północnej, także w Arabii i Australii. To jest coś z czego jesteśmy dumni w Alex Cosmetics, że każdy na całym świecie może używać naszych produktów. To nie tylko ważne, aby mieć świetny produkt, ale również do tworzenia silnych międzynarodowych więzi. Mamy wspaniały zespół, partnerów biznesowych i dystrybutorów za co bardzo dziękuje.