Wczytuję...

ZABIEG HERBS 2 PEEL

Herbal A Peel jest naturalną metodą odnowy głębszych warstw skóry w 5 dni.

Udoskonalany latami, wielokrotnie przebadany i testowany klinicznie, jest całkowicie bezpieczny, bez efektów ubocznych. Posiada 50-letnią historię bezpiecznego i skutecznego leczenia wielu problemów skórnych u pacjentów na całym świecie. Jest to doskonała, naturalna metoda dająca najlepsze wyniki w odmładzaniu i regeneracji skóry. W przeciwieństwie do innych metod złuszczania Herbal A Peel jest całkowicie wolny od dodatków chemicznych lub syntetycznych i zawiera tylko czyste, naturalne składniki roślinne: skrzyp, szałwia, oczar, arnika, pokrzywa, nagietek, kozieradka, lawenda, kwiat, lipy, melisa, dziurawiec, algi.

ALEX COSMETIC HERBAL A PEEL
OSIĄGA ZNAKOMITE WYNIKI W LECZENIU:


  • źle ukrwionej, zwiotczałej skóry
  • przy cerze zanieczyszczonej, ze skłonnością do powstawania zaskórników, z rozszerzonymi porami
  • trądziku pospolitym i innych jego formach - bliznach
    (potrądzikowych, powypadkowych, oparzeniowych , pooperacyjnych i innych)
  • zrogowaceniach około-mieszkowych - cery atroficznej
  • uszkodzeń skóry na skutek działania promieni słonecznych
  • opadniętych konturów twarzy
  • niektórych postaci przebarwień skory
  • cellulicie, rozstępach

Metoda złuszczania Herbal A Peel gwarantuje bezpieczeństwo stosowania i pokazuje różnicę w porównaniu do innych metod peelingu i powoduje, że klienci ufają tej metodzie i chętnie z niej korzystają. Zabieg można przeprowadzać na twarzy, dekolcie, rękach, ramionach, plecach, brzuchu, nogach i innych obszarach skóry. Specjalny masaż złuszczający ziołami, następnie pielęgnacja skóry w domu produktami Alex Cosmetic, poprawia wygląd skóry już w pięć dni. Mieszanka suszonych ziół i ekstraktów roślinnych przywraca skórze naturalny blask oraz młodzieńczy wygląd.

Jak działa Herbal A-Peel?

Alex Cosmetic Herbal Peel Mask zmieszany z Herbal Peel Lotion jest wmasowywany w skórę, gdzie cząsteczki ziół delikatnie złuszczają jej zewnętrzne warstwy.

Specjalna technika masażu powoduje lepsze ukrwienie i krążenie krwi, wspomaga aktywację enzymów zawartych w ziołach, które wnikają w głębsze warstwy skóry, gdzie pozostają aktywne do dwóch dni, oddając ważne substancje czynne jak: hormony ziołowe, witaminy, proteiny, węglowodany i enzymy, poprawiają metabolizm i regenerację skóry. Podczas następnych trzech do czterech dni górna warstwa naskórka ulega mocnemu złuszczeniu.

Efektywna regeneracja skóry jest spowodowana lepszym ukrwieniem i przyspieszeniem metabolicznych procesów w skórze, co z kolei powoduje powstawanie nowych komórek i produkcję kolagenu. Skóra jest wyraźnie dotleniona.

Wynikiem zabiegu jest jaśniejsza, odświeżona, odmłodzona, zregenerowana skóra. Produkty Alex Cosmetic Classic Line używane do pielęgnacji po zabiegu pomagają chronić skórę, współdziałają w gojeniu i regeneracji.

1. Głębokie złuszczanie

Zabieg głęboko złuszczający dla osób z dużymi problemami skórnymi odnawiający i regenerujący skórę w 5 dni.

2. Delikatne złuszczanie

Delikatniejsza wersja naszego głębokiego ziołowego peelingu dla klientów z umiarkowanymi problemami skórnymi. Stymuluje i odświeża skórę, nie wyłącza klienta z codziennego życia.

3. Łagodny peeling

Lekko złuszczająca metoda dla zabieganych klientów, którzy potrzebują dodatkowej opieki w utrzymaniu świetlistej i jednolitej skóry.

By osiągnąć optymalne rezultaty zabiegu Herbal a Peel należy koniecznie używać produktów kosmetycznych Alex Cosmetic zalecanych dla danego typu skóry.