Polityka prywatności

Szanowni Państwo,

zgodnie  z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia  27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z  przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Informujemy,  iż Administratorem Państwa danych osobowych jest INSTYTUT KOSMETYKI I CHARAKTERYZACJI IWONA TRZYNA z siedzibą na  ul. Panewnickiej, nr 34, 40-730, Katowice  tel. 32 258 80 80 lub e-mail sklep@alexcosmetic.pl.

Dane  osobowe, które nam Państwo przekazują, przetwarzamy w celu niezbędnym  do wykonania umowy (zakupu produktów w naszym sklepie internetowym, obsługi posprzedażowej, informacji handlowej i innymi czynnościami ściśle powiązanymi z naszym zakresem działalności handlowej m. in. sprzedaży produktów w naszym sklepie internetowym wraz z całą procedurą sprzedaży internetowej za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, oferowania produktów, promocji produktów, korespondencji handlowej z naszymi klientami etc.) pomiędzy Państwem a naszym Sklepem, zgodnie z  obowiązującymi przepisami prawa i w ich zakresie. Czas przetwarzania  danych jest określony poprzez długość stosunku prawno-gospodarczego  pomiędzy Państwem a naszym Sklepem.

Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Mają  Państwo prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania  Państwa danych osobowych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie  danych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

Mają Państwo także prawo do przenoszenia danych.

Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

—-

Nasza  strona internetowa używa plików cookies. Są one stosowane w celu  utrzymania strony internetowej oraz jej funkcjonalności w odpowiedniej  jakości. Jeżeli nie zezwalają Państwo na cookies, mogą Państwo ustawić w  swoich przeglądarkach odpowiednie parametry w tym celu.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.